Упътване до адрес:
Предложен маршрут:  
Описание
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector Х-ка 1 : Converts 10/100Base-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber signals. Х-ка 2 : Maximum fiber cable distance : 15 km Х-ка 3 : Interfaces/Ports: 1x RJ-45, 1x SC Х-ка 4 : Standards: IEEE 802.3x Х-ка 5 : Compatibility: DMC-1000 Chassis Продукт известен още и като DMC 515 SC, DMC515SC, DMC 515SC, DMC-515 SC
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.

^